EN | PL | DE
ul. Przemysłowa 4A, 59-800 Lubań, Polska 888 999 984 lub 535 371 710 rejestracjaluban@gmail.com

​Wyposażenie Gabinetu • System CEREC - to unikalny, kompletny system CAD/CAM zapewniający estetyczną, pełnoceramiczną odbudowę uzębienia podczas jednej wizyty.

  CEREC (skrót od CEramic REConstruction) jest rewolucyjnym systemem komputerowego projektowania i wykonywania najestetyczniejszych pełnoceramicznych koron i mostów, a co bardzo ważne wykonania ich bez konieczności pobierania nieprzyjemnych dla pacjenta wycisków oraz skrócenia całego leczenia do jednej wizyty.

  System został stworzony przez prof. Mörmann’a i dr Brandetini w 1980 roku na Uniwersytecie w Zurychu w Szwajcarii przechodząc od tego czasu rewolucyjną przemianę zarówno w zakresie technologii, jak i oprogramowania. W skład systemu wchodzi konsola projektowa CEREC AC wyposażona w wewnątrzustna kamerę Omnicam oraz sterowana komputerowo obrabiarka CEREC MCXL w wersji Premium.


 • Pracowania radiologiczna wyposażona jest w aparat - dzięki któremu możliwe jest wykonanie zdjęć panoramicznych, tele (boczne głowy), i tomografii stożkowej CBCT)


Dzięki specjalnej drukarce medycznej możemy wykonać zdjęcia na kliszy.


Dwa niezależne aparaty punktowe RTG z radiowizjografią RVG umożliwiają zminimalizowanie dawki promieniowania o niemal 90% co oznacza, że w miejsce jednego zdjęcia zrobionego w tradycyjnej technologii możemy zrobić do dziesięciu w technologii cyfrowej o niespotykanej do tej pory jakości.


 • Mikroskop stomatologiczny Zeiss Opmi Pico Mora - światowy lider w produkcji optyki

Niemal 90 % zabiegów w naszej przychodni wykonywane jest w powiększeniu, dzięki czemu możliwa jest znaczna poprawa jakości i precyzji leczenia. • System do maszynowego opracowania endodontycznego VDW Reciprock i wypełniania kanałowego B&L • Laser stomatologiczny Blue niemieckiej firmy SIRONA z trzema diodami: niebieską, czerwoną i podczerwoną. Przeznaczony jest do zabiegów chirurgicznych, kolagulacji tkanek miękkich w obrębie jamy ustnej, wybielania oraz biostymulacji.


Zastosowania lasera:
- Periodontologia (wspomaganie konwencjonalnej terapii, usuwanie zmian bakteryjnych);
- Chirurgia (redukcja krwawienia, podcięcie wędzidełka, wycięcie przerostów błony śluzowej);
- Implanotolgia (odsłanianie implantów);
- Endodoncja (usuwanie zmian bakteryjnych w kanale korzenia zęba);
- Systemy CAD/CAM Cerec (pomocny w dokładnym ustaleniu marginesu preparacji podczas projektowania i wykonywania odbudów ceramicznych);
- Dezynfekcja (usuwanie zmian błony śluzowej w obszarze jamy ustnej);
- Wybielanie;
- Biostymulacja gojenia;


 • Piaskarka o niespotykanych właściwościach AIR FLOW® MASTER PIEZON

Oryginalna terapia AIR-FLOW® i metoda Piezon®teraz dostępne razem, gwarantują zarówno kompletne i skuteczne leczenie profilaktyczne, jak również najwyższy komfort dla pacjenta.

Urządzenie AIR-FLOW Master Piezon zapewnia skaling w technologii NO PAIN oraz piaskowanie AIR-FLOW® naddziąsłowe, przydziąsłowe i poddziąsłowe zarówno w płytkich, jak i głębokich kieszonkach.

Piaskowanie piaskiem PERIO może następować stosunkowo często bez niebezpieczeństwa utraty szkliwa czy cementu, które występuje w zwykłych piaskarkach

Zalety w skrócie - terapia Air-Flow® i Air-Flow Perio:
- Doskonałe piaskowanie; niezawodne, szybkie i skuteczne
- Bezstresowa i komfortowa dla pacjenta (bez użycia kiret – bez hałasu!)
- Delikatne wykorzystanie energii kinetycznej
- Bezinwazyjna dla nabłonka oraz tkanki łącznej
- Bez zarysowań na powierzchni zębów
- Skutecznie usuwa biofilm nawet z najgłębszych kieszonek, trwale zmniejsza ilość bakterii
- Zapobiega przed utratą zęba (periodontitis) i utratą implantu ( periimplantitis)
- Jednolita, wirująca mieszanina powietrza i piasku oraz płukanie wodą dzięki opatentowanej końcówce PERIO-FLOW
- Zapobiega emfizemie tkanki miękkiej


 • Mikroskop Labomed Prima DNT z oświetleniem Ledowym • System do ultradźwiękowej chirurgii stomatologicznej Piezotome LED, dzięki któremu zabiegi są bardziej precyzyjne a gojenie znacznie szybsze.


 • Benex Control Root Extraction System. Nowoczesny system umożliwiający atraumatyczne usuwanie zębów (maksymalnie zmniejszone naruszenie tkanek). • Telefon:

  888 999 984
 • Email:

  stomatologiajastrzebscy@gmail.com

Oferowane Zabiegi

Poznaj listę oferowanych przez nas zabiegów

Sprawdź

Aktualności

Przeczytaj najnowsze aktualności

Sprawdź

Nasza Galeria

Zobacz naszą galerię zdjęć

Sprawdź