PL | EN | DE
ul. Przemysłowa 4A, 59-800 Lubań, Polska 888 999 984 lub 535 371 710 rejestracjaluban@gmail.com

Jubileusz 10-lecia działalności

Szanowni Państwo!

Rok 2021, to rok jubileuszu przychodni OrtoImplant Smile – Stomatologia Jastrzebscy, która na dobre zadomowiła się w Lubaniu od dokładnie 21.03.2011r.,to właśnie dziś z dumą świętujemy jubileusz 10-lecia działalności.

Z tej okazji chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za zaufanie i podziękować przede wszystkim naszym Pacjentom, z którymi przez wiele lat wspólnie budowaliśmy naszą markę.To dzięki Państwu, możemy nadal pracować, rozwijać się i czerpać z tego satysfakcję, a także podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

Na przestrzeni tych dziesięciu lat zaszło wiele zmian w przychodni i oferowanych usługach. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie, wiedzę teoretyczną jak i praktyczną, powiększyliśmy zespół oraz zmieniliśmy siedzibę a także nazwę. Jedna rzecz pozostała jednak niezmienna – chęć rozwijania się. Na początku naszej drogi jasno określiliśmy plan, dzięki któremu byliśmy w stanie zrealizować wyznaczone przez nas cele.

Dziękujemy wszystkim członkom naszego zespołu, z którymi wspólnie podejmowaliśmy wiele wyzwań i poprzez zaangażowanie i kreatywność z sukcesem utrzymujemy poziom świadczonych przez nas usług. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu oraz rozwoju OrtoImplant Smile.

Jubileusz 10-lecia firmy traktujemy jako stosowny czas, do tego aby podsumować dotychczasowe działania, by świętować sukcesy i wynieść wnioski z niepowodzeń. Dziesięciolecie uznajemy za początek nowej drogi. Czeka nas ciężka praca, coraz trudniejsze wyzwania oraz nowe możliwości.

Z tego miejsca pragniemy raz jeszcze podziękować wszystkim, którzy są i byli z nami w tym szczególnym czasie. Wszyscy po części jesteśmy odpowiedzialni za sukces OrtoImplant Smile.

Oferowane Zabiegi

Poznaj listę oferowanych przez nas zabiegów

Sprawdź

Aktualności

Przeczytaj najnowsze aktualności

Sprawdź

Nasza Galeria

Zobacz naszą galerię zdjęć

Sprawdź