PL | EN | DE
ul. Przemysłowa 4A, 59-800 Lubań, Polska 888 999 984 lub 535 371 710 rejestracjaluban@gmail.com

Wyposażenie Gabinetu


 • Pracowania radiologiczna wyposażona jest w aparat - dzięki któremu możliwe jest wykonanie zdjęć panoramicznych, tele (boczne głowy) i tomografii stożkowej CBCT)

Dzięki specjalnej drukarce medycznej możemy wykonać zdjęcia na kliszy.

Dwa niezależne aparaty punktowe RTG z radiowizjografią RVG umożliwiają zminimalizowanie dawki promieniowania o niemal 90% co oznacza, że w miejsce jednego zdjęcia zrobionego w tradycyjnej technologii możemy zrobić do dziesięciu w technologii cyfrowej o niespotykanej do tej pory jakości.


 • Mikroskop stomatologiczny Zeiss Opmi Pico Mora - światowy lider w produkcji optyki

Niemal 90 % zabiegów w naszej przychodni wykonywane jest w powiększeniu, dzięki czemu możliwa jest znaczna poprawa jakości i precyzji leczenia.
 • System do maszynowego opracowania endodontycznego VDW Reciprock i wypełniania kanałowego B&L • Laser stomatologiczny Blue niemieckiej firmy SIRONA z trzema diodami: niebieską, czerwoną i podczerwoną. Przeznaczony jest do zabiegów chirurgicznych, kolagulacji tkanek miękkich w obrębie jamy ustnej, wybielania oraz biostymulacji.


Zastosowania lasera:
- Periodontologia (wspomaganie konwencjonalnej terapii, usuwanie zmian bakteryjnych);
- Chirurgia (redukcja krwawienia, podcięcie wędzidełka, wycięcie przerostów błony śluzowej);
- Implanotolgia (odsłanianie implantów);
- Endodoncja (usuwanie zmian bakteryjnych w kanale korzenia zęba);
- Systemy CAD/CAM Cerec (pomocny w dokładnym ustaleniu marginesu preparacji podczas projektowania i wykonywania odbudów ceramicznych);
- Dezynfekcja (usuwanie zmian błony śluzowej w obszarze jamy ustnej);
- Wybielanie;
- Biostymulacja gojenia;


 • PIC Camera od PIC Dental System, innowacyjny system rejestrujący pozycję implantów za pomocą fotogrametrii. Prosty, szybki i najbardziej dokładny na Świecie. Za pomocą „flag”, tak zwanych PIC Abutments, pozwala uchwycić bezwzględną pozycje implantów i w pełni cyfrowo-przenieść rejestrację do systemu CAD.


 • AIRFLOW® Prophylaxis Master

to najnowsza innowacyjna piaskarka wprowadzona przez firmę EMS. Unikalne rozwiązanie do stosowania w próchnicy, profilaktyce chorób przyzębia i leczeniu podtrzymującym. Urządzenie cechuje się wyjątkową ergonomią, wysoką precyzją, prostotą konserwacji i zgodnością z najwyższymi standardami higienicznymi. AIRFLOW® Prophylaxis Master zaprojektowano zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, bezpieczeństwa i komfortu. Piasek AIRFLOW® Plus usuwa biofilm, osady i świeży kamień nad- i poddziąsłowo, ograniczając potrzebę użycia narzędzi ręcznych i elektrycznych. Koniec z gumkami, szczoteczkami i pastą. EMS PIEZON® NO PAIN z końcówkami PS pozwala na przeprowadzenie minimalnie inwazyjnego skalingu wszędzie tam, gdzie jest to konieczne. Zabieg przeprowadzany jest przy regulowanej temperaturze irygacji i aktywowany za pomocą bezprzewodowego sterownika nożnego.

Usuwa równocześnie biofilm, osady i częściowo zmineralizowaną płytkę z zębów naturalnych, uzupełnień protetycznych oraz implantów. Czyści i poleruje podczas jednej procedury.

IDEALNA DO ZABIEGÓW PODDZIĄSŁOWYCH:

Dysza PERIOFLOW® zrewolucjonizowała sposób, w jaki dziś prowadzimy profilaktykę i pielęgnację implantów. Dzięki tej elastycznej dyszy i niezwykłej budowie PERIOFLOW® mamy możliwość minimalnie inwazyjnego leczenia kieszonek przyzębnych, powierzchni implantów i przestrzeni międzyzębowych w sposób, który nie niszczy tkanek miękkich ani twardych.


 • Piaskarka o niespotykanych właściwościach AIR FLOW® MASTER PIEZON

Oryginalna terapia AIR-FLOW® i metoda Piezon®teraz dostępne razem, gwarantują zarówno kompletne i skuteczne leczenie profilaktyczne, jak również najwyższy komfort dla pacjenta.

Urządzenie AIR-FLOW Master Piezon zapewnia skaling w technologii NO PAIN oraz piaskowanie AIR-FLOW® naddziąsłowe, przydziąsłowe i poddziąsłowe zarówno w płytkich, jak i głębokich kieszonkach.

Piaskowanie piaskiem PERIO może następować stosunkowo często bez niebezpieczeństwa utraty szkliwa czy cementu, które występuje w zwykłych piaskarkach

Zalety w skrócie - terapia Air-Flow® i Air-Flow Perio:
- Doskonałe piaskowanie; niezawodne, szybkie i skuteczne
- Bezstresowa i komfortowa dla pacjenta (bez użycia kiret – bez hałasu!)
- Delikatne wykorzystanie energii kinetycznej
- Bezinwazyjna dla nabłonka oraz tkanki łącznej
- Bez zarysowań na powierzchni zębów
- Skutecznie usuwa biofilm nawet z najgłębszych kieszonek, trwale zmniejsza ilość bakterii
- Zapobiega przed utratą zęba (periodontitis) i utratą implantu ( periimplantitis)
- Jednolita, wirująca mieszanina powietrza i piasku oraz płukanie wodą dzięki opatentowanej końcówce PERIO-FLOW
- Zapobiega emfizemie tkanki miękkiej

 • Nowy model mikroskopu operacyjnego EXTARO 300 marki CARL ZEISS
Rewolucyjne urządzenie, które tworzy nowy, wyższy standard mikroskopów operacyjnych. Co więcej, ten nowy, wyższy poziom to dziś szczytowe osiągnięcie inżynierii firmy CARL ZEISS będącej liderem w segmencie optycznych wyrobów medycznych dedykowanych m.in. do stomatologii. • 2 mikroskopy Labomed Prima DNT z oświetleniem Ledowym • System do ultradźwiękowej chirurgii stomatologicznej Piezotome LED, dzięki któremu zabiegi są bardziej precyzyjne a gojenie znacznie szybsze.


 • Benex Control Root Extraction System. Nowoczesny system umożliwiający atraumatyczne usuwanie zębów (maksymalnie zmniejszone naruszenie tkanek).
Aby zobaczyć film wyraź lub obejrzyj go bezpośrednio w YouTube.


 • Skaner wewnątrzustny Primescan firmy Dentsply Sirona pozwala osiągać wyjątkowe rezultaty i wynosi pobieranie wycisków cyfrowych na wyższy poziom.


 • 2 skanery wewnątrzustne Medit 700  • Telefon:

  888 999 984
 • Email:

  rejestracjaluban@gmail.com

Oferowane Zabiegi

Poznaj listę oferowanych przez nas zabiegów

Sprawdź

Aktualności

Przeczytaj najnowsze aktualności

Sprawdź

Nasza Galeria

Zobacz naszą galerię zdjęć

Sprawdź