PL | EN | DE
ul. Przemysłowa 4A, 59-800 Lubań, Polska 888 999 984 lub 535 371 710 rejestracjaluban@gmail.com
Pracownia protetyczna

Posiadamy nowoczesną pracownie protetyczna, dzięki czemu jesteśmy w stanie większość prac zrobić w przeciągu jednego dnia!

Zakres usług pracowni obejmuje prace pełnoceramiczne, prace cyrkonowe, korony i mosty cyfrowe na zębach i implantach w systemie CEREC, szyny relaksacyjne, szyny wybielające, aparaty retencyjne, modele diagnostyczne.

Zapraszamy do współpracy gabinety stomatologiczne.

Pracownia prowadzona jest przez technik dentystyczą Patrycje Rudzik-Sikore. Pani Patrycja kończyła studia licencjackie na kierunku techniki dentystyczne w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Przeszła wiele szkoleń z zakresu projektowania komputerowego CAD/CAM w oprogramowaniu CEREC pod czujnym okiem dr Michała Nawrockiego z  Nawrocki Clinic w Gdańsku oraz w klinice Soldent w Warszawie.


Na wyposażeniu pracowni znajduje się:

  • Frezarka protetyczna CNC CORiTEC 350i PRO to 5-osiowa frezarka dentystyczna stworzona od podstaw z myślą o obróbce powszechnych materiałów takich jak cyrkon i PMMA oraz twardych stopów metalu, CoCr oraz Tytanu. Zintegrowany w urządzeniu system obróbki na mokro umożliwia także szlifowanie ceramiki szklanej. Wersja PRO posiada nowe serwomotory które pozwalaja skrócić czas obróbki nawet o 20%

  • Frezarka Sirona InLab MC-X5 stworzona z myślą o najbardziej wymagających laboratoriach protetycznych. Oferuje to co najważniejsze dla techników dentystycznych – niezależność w wyborze materiałów oraz największą elastyczność całego procesu produkcyjnego.Co to oznacz? Brak ograniczeń w produkcji – standardowy rozmiar dysków o średnicy 98/98,5 mm i wysokości do 25mm jak również szlifowanie bloków do 40 mm w automatycznie wybieranym procesie suchym, mokrym lub mieszanym.


  • Skaner laboratoryjny Medit T510


  • drukarki 3D Phrozen  • Telefon:

    888 999 984
  • Email:

    rejestracjaluban@gmail.com

Oferowane Zabiegi

Poznaj listę oferowanych przez nas zabiegów

Sprawdź

Aktualności

Przeczytaj najnowsze aktualności

Sprawdź

Nasza Galeria

Zobacz naszą galerię zdjęć

Sprawdź