PL | EN | DE
ul. Przemysłowa 4A, 59-800 Lubań, Polska 888 999 984 lub 535 371 710 rejestracjaluban@gmail.com

Tomograf CS 9600 - nowy nabytek naszej przychodni!

Cieszymy się ogromnie ogłaszając nowy nabytek w naszej kolekcji najnowocześniejszego sprzętu medycznego. Nasza przychodnia jest teraz właścicielką najnowszego tomografu CS 9600 od Carestream Dental.

Tomograf CS 9600 to niekwestionowany szczyt nowoczesnej technologii w dziedzinie obrazowania medycznego. Wyposażony jest w najnowsze rozwiązania i innowacyjne funkcje, co czyni go kluczowym narzędziem w naszej praktyce stomatologicznej.


Oto kilka cech, które wyróżniają nasz nowy sprzęt:

✔️ Tomograf CS 9600 oferuje niespotykaną dotąd jakość obrazu, umożliwiając diagnostykę na najwyższym poziomie.

✔️ Dzięki różnorodnym trybom skanowania jak: analiza dróg oddechowych, obrazowanie stawów skroniowo-żuchwowych, obrazowanie pełnej czaszki i innych, możemy dostosować badanie do indywidualnych potrzeb pacjenta, zapewniając kompleksową ocenę stanu zdrowia.

✔️ Ze względu na to, że dbamy o wygodę naszych pacjentów, to tomograf CS 9600 został zaprojektowany tak, by zapewniać maksymalny komfort podczas badania – w pozycji stojącej czy siedzącej.

✔️ Zaawansowane oprogramowanie do analizy obrazów ułatwia interpretację wyników, umożliwiając szybką i dokładną diagnozę.

Co najnowszy tomograf daje naszym pacjentom?

✔️ Szybsze i bardziej precyzyjne diagnozy.

✔️ Minimalne narażenie na promieniowanie dzięki optymalizacji procesu skanowania.

✔️ Wygodniejsze i bardziej komfortowe doświadczenie podczas badania.

✔️ Możemy zapewnić jeszcze lepszą opiekę zdrowotną.

Tomograf CS 9600 od Carestream to kamień milowy w naszej przychodni. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej nowoczesnej technologii będziemy mogli jeszcze skuteczniej dbać o zdrowie naszych pacjentów.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszych usług i doświadczenia nowoczesnej opieki medycznej na najwyższym poziomie.

614ba412716bacf732f46594e5f9ac798bdaa7f9efbea6f1805ed68dad2d05c4.png

Poniżej kilka zdjęć ze szkolenia z obsługi naszego nowego sprzetu.