PL | EN | DE
ul. Przemysłowa 4A, 59-800 Lubań, Polska 888 999 984 lub 535 371 710 rejestracjaluban@gmail.com

FullArch-On-X

Odzyskaj uśmiech tego samego dnia!

ALL-ON-X to zaawansowana technika stomatologiczna, która jest wykorzystywana w celu przywracania funkcji i estetyki zębów, których nie da się uratować.

Jest to pełnołukowe uzupełnienie protetyczne, które pozwala na mocowanie łuku zębowego na zaledwie kilku implantach. Technika ta została opracowana w celu zminimalizowania konieczności wszczepiania wielu implantów, co może być kosztowne i bardziej inwazyjne.

dr Mateusz Jastrzębski przeprowadzjący zabieg

Jest to najbardziej zaawansowana opcja dla pacjentów, którzy stracili zęby w wyniku chorób przyzębia, urazów czy też z innych powodów i szukają trwałego, a zarazem estetycznego rozwiązania.

Po wszczepieniu implantów pacjent otrzymuje tymczasowy most w tym samym dniu, co pozwala na natychmiastową poprawę estetyki i funkcjonalności.

Mosty ostateczne stosowane u pacjentów wykonujemy z cyrkonu. Jest to najbardziej nowoczesny, biozgodny materiał i z roku na rok udoskonalany. W dodatku cechuje się bardzo dużą trwałością i wytrzymałością.

Dlaczego FullArch-On-X?

Most cyrkonowy

W naszej przychodni korzystamy z najnowocześniejszych cyfrowych rozwiązań. Wyciski wykonywane są skanerem cyfrowym, a do rejestracji pozycji implantów stosujemy najbardziej dokładny system w Świecie, oparty na fotogrametrii, którym jest PICdental System.

Za pomocą “flag” mamy możliwość przenieść cyfrowo umiejscowienie implantów z ust pacjenta do programu Exocad. Dzięki temu nasi technicy protetyczni mogą bezwłocznie zacząć projektować idealnie dopasowane zęby do każdego pacjenta.

Jest to metoda prosta, szybka i bezinwazyjna. A dzięki pracowni protetycznej umiejscowionej w naszej placówce, każdy pacjent otrzymuje zęby w dniu zabiegu.

Uśmiechnięta pani stomatolog przy biurku Pacjent z flagami w ustach umożliwiającymi przeniesienie umiejscowienia implantów do programu

Dlaczego wybrać FullArch-On-X?

Stabilność i wsparcie

All-On-X wykorzystuje liczbę implantów od 4 do 6, co oznacza, że jest stabilny oraz zapewnia lepsze wsparcie dla mostu cyrkonowego zębowego. To przekładać się na większą pewność siebie, komfort podczas jedzenia i rozmawiania.

Minimalna potrzeba przeszczepiania kości

All-On-X minimalizuje potrzebę przeszczepiania kości dzięki precyzyjnemu umiejscowieniu implantów. To oznacza, że jest to opcja dla pacjentów, którzy mają niewielką ilość dostępnej kości szczękowej.

Estetyka

Idealnie dopasowaniu mostu do kształtu i koloru zębów, All-On-X może dostarczać bardziej naturalny i estetyczny efekt. Cyfrowe planowanie leczenia i projektowanie

Elastyczne rozwiązania

All-On-X jest stosowane do prostych i do bardziej złożonych przypadków, w tym pacjentów z ograniczoną ilością naturalnych zębów lub problemami w układzie szczękowym.

Długotrwałość i trwałość

All-On-X może być długotrwałe, co oznacza, że pacjenci mogą cieszyć się efektami przez wiele lat po procedurze.

Jakość życia

Poprawa funkcji i estetyki zębów za pomocą All-On-X może znacząco poprawić jakość życia pacjentów, umożliwiając im komfortowe jedzenie, śmiech i pewność siebie.

Procedura:

  • Na pierwszej wizycie oceniamy stan jamy ustnej. Wykonujemy badania, takie jak: zdjęcia rentgenowskie, tomografię komputerową i wyciski cyfrowe za pomocą skanera, aby dokładnie zaplanować leczenie.
  • Następnie przeprowadzamy zabieg wszczepienia implantów dentystycznych*.
  • W dniu zabiegu stosujemy most tymczasowy, wsparty na implantach wykonany w naszej cyfrowej pracowni protetycznej, znajdującej się w naszej placówce.
  • Dzięki zastosowaniu zębów (mostu tymczasowego) tego samego dnia po ich usunięciu, unikamy zabiegów regeneracyjnych oraz związanych z nimi kosztów.
  • Most tymczasowy jest wymieniany na ostateczny most cyrkonowy po 3 miesiącach od zabiegu.

*Liczba wszczepionych implantów zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta oraz stanu jego kości szczękowej.

Cennik

  • Tomografia300 zł
  • Most cyrkonowy wsparty na 4 implantach40 000 zł
  • Most cyrkonowy wsparty na 6 implantach50 000 zł

Cena zawiera zabieg wszczepienia implantów, most tymczasowy PMMA i most ostateczny cyrkonowy

Proteza w pudełku

Nasi chirurdzy i protetycy to eksperci w dziedzinie All-On-X. Twoje zdrowie i piękny uśmiech są naszym priorytetem!

Umów się na Konsultację!
Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i zaplanują leczenie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zadzwoń pod numer tel: 573 663 444 już teraz!

Odzyskaj kontrolę nad swoim uśmiechem i życiem! All-on-X to innowacyjne rozwiązanie, które sprawia, że brak zębów staje się przeszłością.


Metamorfozy pacjentów można zobaczyć na naszych social mediach

#
dr Mateusz Jastrzębski podczas zabiegu